Cercar

Inici -> Activitats -> Vols participar?

Vols participar?

Suggerir una compra

Si vols proposar l'adquisició d'un llibre, DVD, diari o revista que no trobes a les nostres biblioteques, pots fer la sol·licitud personalment a qualsevol dels centres o enviant un correu electrònic indicant a l'ASSUMPTE que el motiu de el teu correu és un "SUGGERIMENT DE COMPRA". Selecciona la biblioteca i envia el teu correu.

La compra dependrà de la política d'adquisicions de la biblioteca. Tot i això, sempre rebràs una resposta a la teva sol·licitud.

Vols proposar una activitat?

Si tens una proposta per a la realització d'una activitat a la nostra xarxa de biblioteques, pots fer-ho mitjançant correu electrònic a coordinacio@bibliopalma.es. Aquesta adreça electrònica s'està protegint contra robots de correu brossa. Necessiteu que el JavaScript estigui habilitat per a mostrar-la , adjuntant la descripció de la proposta, les teves dades personals, currículum i forma de contacte. Si la teva proposta va dirigida a una bliblioteca en concret, pots enviar un correu a l'esmentada biblioteca.

Dóna'ns la teva opinió

És important conèixer la teva opinió, saber què et sembla el servei a les nostres biblioteques, què opines de les seves activitats, com millorar aquells aspectes que consideris deficients, incorporar nous seveis o afegir més aplicacions al nostre web. Dóna'ns la teva opinió enviant un correu.

Selecciona la biblioteca i envia el teu correu  Fletxa

BibliotecaAdreça de correu
Sant Jordibibsantjordi@palma.es
Santa Catalinabibstacatalina@palma.es
Son Cànavesbibsoncanaves@palma.cat
Son Claderabibsoncladera@palma.es
Son Ferriolbibsonferriol@palma.es
Son Fortesabibsonforteza@palma.es
Son Gotleubibsongotleu@palma.es
Son Rapinyabibsonrapinya@palma.es
Son Sardinabibsonsardina@palma.es
Son Ximelisbibsonximelis@palma.es
Coll d'en Rabassabibcoll@palma.es
Cortbibcort@palma.es
Gènovabibgenova@palma.es
La Indioteriabibsaindioteria@palma.es
Joan Alcoverbibjalcover@palma.es
Josep M. Llompartbibjmllompart@palma.es
El Molinarbibmolinar@palma.es
L'Olivarbibolivar@palma.es
El Rafal Vellbibrafalvell@sf.palma.es
Ramon Llullbibramonllull@palma.es

.

.

Data darrera modificació:26 de juliol de 2013

 
© Ajuntament de Palma - Coordinació de Biblioteques. Carrer Almudaina 7. 07001 Palma (Illes Balears) Telèfon: 971718795